Bitpanda 170m series valar ventures austrialundentechcrunch

bitpanda 170m series valar ventures austrialundentechcrunch

Słowem wstępu Bitpanda jest austriackim przedsiębiorstwem, założonym w roku 2014 przez Erica Demutha, Paula Klanscheka oraz Christiana Trummera. Siedziba główna spółki mieści się centralnej części austriackiej stolicy. Całkiem niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym z okazji relokacji i otwarcia wiedeńskiego biura, przy tym porozmawiać z Lukasem Enzersdorferem, CPO Bitpanda na temat planów rozwojowych firmy i bieżącej sytuacji rynku kryptowalutowego.

Plany rozwoju i strategie biznesowe Bitpandy na najbliższą przyszłość? Trwająca bessa i olbrzymie spadki notowań na rynku kryptowalut? Istota i waga konieczności uregulowania rynku aktywów cyfrowych? O tym rozmawiamy z Lukasem Enzersdorferem Konradem.

Jak prezentują się Wasze plany na najbliższe 3-5 lat?

  • Myślę, że dla nas najważniejszym aspektem, na którym chcemy się skupić jest nasza strategia i jej rozwój. Dążymy i będziemy dążyć do tego, aby inwestowanie było dla klientów detalicznych tak łatwe i przystępne, jak to tylko możliwe. Nasza przygoda rozpoczęła się już osiem lat temu i zaczęliśmy od utworzenia platformy inwestycyjnej przez pośrednictwo, której klienci mogli inwestować w aktywa cyfrowe. W ciągu tych ośmiu lat rozbudowaliśmy naszą ofertę do 150 aktywów kryptograficznych, ale nie tylko…Teraz w ofercie Bitpandy znajdziecie także akcje ułamkowe, surowce czy ETF-y. Mamy wiele planów i będziemy dążyć do ich realizacji, na przykład, całkiem niedawno poszerzyliśmy nasze zasięgi o kolejny europejski kraj, mianowicie rozpoczęliśmy obsługę polskiej platformy.

    Mamy nadzieję pójść tą samą drogą i dotrzeć do klientów z innych krajów Europy. Po


Leave a Reply

Your email address will not be published.